Loading...
Hakkımızda 2020-12-09T15:07:59+03:00

Korkmazkaya Çeşme Projesi

Korkmazkaya olarak bizler, çağdaş mimari tasarımları yapılarımızda uygulamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hepimiz dayanıklı, estetik unsurların bulunduğu ve güven veren yapılarda yaşamak isteriz. Müşterilerimizin neler istediğini yaptığımız yapıların tümünde tatbik ettik. Netice olarak her projemizde daha iyiye ulaşmak için uzman mimar ekibimiz, ustalarımız ve tasarımcılarımız ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Korkmazkaya Çeşme projesi de estetik ve zarafetin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran bir proje. Mutluluk, prestij ve huzurun sınırlarını sizler için olabildiğince zorladık. Geleceğinize doğru bir yatırım için en kısa sürede sizleri satış merkezimize bekliyoruz.

Proje Ortakları

Güçlerini Korkmazkaya İnşaat olarak birleştirerek inşaat sektöründeki faaliyetlerine devam eden TMZ Grup ve Korkmaz Grup, 2 bin 500 metrekare alan üzerinde içerisinde sosyal ve kültürel yaşam alanlarının yer alacağı Korkmazkaya Çeşme projesi hızla ilerliyor.

HUZURLU BİR YAŞAM İÇİN DOĞA VE MODERNİZM BİR ARADA

Birbirinden yeşil peyzaj alanlarında dostlarınızla ve sevdiklerinizle mutlu zamanlar geçirmek için tek yapmanız gereken Korkmazkaya Çeşme’ye uğramak.

AKILLI MİMARİ TASARIMLAR

Yeni eviniz kapanmayacak bir cephe ve manzaraya sahip. Geniş penceleri sayesinde odalarınızın tümü bol güneş ışığı ile dolacak.

GÜVEN İÇİNDE KEYFİNİZİ YAŞAYIN

Yeni eviniz kapanmayacak bir cephe ve manzaraya sahip. Geniş penceleri sayesinde odalarınızın tümü bol güneş ışığı ile dolacak.

HAYATIN İÇİNDE BİR PROJE

Korkmazkaya Çeşme metro duraklarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere ve havalimanına olan yakınlığı ile doğru bir yatırım.