Pendik Sahidinden Satılık Daire

Home/Genel/Pendik Sahidinden Satılık Daire

Pendik Sahidinden Satılık Daire

2018 yılında İstanbul şehrinde konut piyasasındaki arz talep durumu oldukça yüksek bir şekilde devam ediyor. Yaşanabilirlik standartlarında listenin en başlarında bulunan Pendik’te bir çok konut projesi inşa edilmektedir. Pendik satılık daire ve Pendik krediye uygun daireler kategorilerinde çokça talep tarafımıza ulaşmaktadır. Bu talepleri karşılamak ve müşterilerimizin adından söz ettiren yenilikçi projelerde ev sahibi olmaları için bir çok farklı bölgede inşaatlarımıza devam etmekteyiz.

Korkmazkaya Çeşme projesi de adından çokça söz ettiren bir proje. Pendik sahibinden satılık daire projesinde 30.000 TL peşinat ve sizlere özel ödeme planları ile satışta. Korkmazkaya Çeşme projesi Pendik krediye uygun satılık daire arzına karşılık olarak satışa sunulmuştur. Projemiz Türkiye Finans Garantörlüğü’nde devam etmedir. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile Pendikte huzurlu ve güvenli yaşam alanınız 2019 yılında teslim edilecektir.

 

Pendik satılık daire ve pendik satılık konut projemizde Korkmazkaya Çeşme Pendik Kaynarca bölgesinde yer almaktadır. Hastaneler, okullar, Kaymakamlık, havalimanı ve feribot iskelesine olan yakınlığı ile Pendik’in en değerli bölgesinde konumlandırılmıştır.Projemizin bazı görselleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

By | 2018-07-30T19:51:48+03:00 Mayıs 21st, 2018|Genel|0 Comments

About the Author: